Flutter
 

מקסימום מידע במינימום טרחה!

חברת אימאג' נט הינה מהמובילות בישראל בפיתוח מוצרים ובמתן שירותים בתחום הסריקה האופטית ובמערכות סטטיסטיקה מתקדמות. החברה פיתחה מספר מוצרים יחודיים הנמכרים בהצלחה רבה בארץ וברחבי העולם.
החברה גם מספקת שירותים בתחומי התמחותה על בסיס שוטף, או חד פעמי. בפרוייקטים קטנים וגדולים כאחד.
במרכז הפיתוח של החברה אנו מבצעים התאמות ללקוח על פי דרישה, באפליקציות Windwos ובאפליקציות Web מתקדמות.

חדש! חטיבת מיקור חוץ - Outsourcing

אימאג' נט כבית תוכנה ייחודי לפיתוח תוכנת מיקור חוץ, מאופיין במרכיבי איכות של וותק ובקרת איכות בקומפלקס טכנולוגי הפעיל במרכז גוש דן כבר משלהי משנות השבעים וממותג כבעל מוניטין וניסיון רב תחומי ,וככזה מפעיל מתכנתות איכותיות ואקדמאיות בנות הקהילה החרדית שהוכשרו על ידי מכוני לוסטיג, המכללה למנהל, מכון לב (הכשרת תואר ראשון במדעי המחשב) ועוד.מוצרים

ExamEnable
תוכנה המפיקה דוחו"ת סטטיסטיים של מבחני סטודנטים. התוכנה מפיקה נתונים על פי נושאים, קבוצות, דרגות קושי. תוכנה זו מאפשרת למרצה לשלוט בכל הפרמטרים הנדרשים במבחן ומציגה בפניו את הנתונים בצורה בהירה וחלקה.

AcuForm
תוכנה לסריקת טפסים, הנפוצה ביותר בישראל ומותקנת במרבית המוסדות האדקמיים בארץ. תוכנה זו שזכתה לשם עולמי הן בזכות אמינותה הגבוהה והן בזכות מהירות העיבוד וקלות השימוש.
התוכנה מזהה על גבי טפסים סימונים (OMR), ברקוד, טקסט מודפס (OCR) ואפילו נתונים שנכתבו בכתב יד.

Banksia
תוכנה לניהול בנק מבחנים. התוכנה מאפשרת לייצר מבחנים, פתוחים, סגורים ומעורבים, לשמרם בבנק, להפיק סטטיסטיקה לפי מבחנים, מרצים, פקולטות וסטודנטים. לתוכנה גם מחולל מבחנים משוכלל המאפשר לייצר אין סוף של גרסאות למבחנים תוך כדי ערבל השאלות, התשובות או שניהם גם יחד.

סורק מנב"ס
פתרון בלעדי, באישור מינהלת המנב"ס במשרד החינוך, לסריקה של אירועי משמעת ומבחנים ישירות אל תוך תוכנה המנב"ס.

חדש!!! מבחני און ליין!! אתם יכולים להכין מבחן לכיתה או קבוצה ולתת להם לבצע את המבחן. ועכשיו לתקפה מוגבלת - חינם !!!!
מבחנים און ליין

שירותים

פיתוח אפליקציות ל-iphone
חברת אימאג'נט פתחה מחלקה מיוחדת לפיתוח אפליקציות עבור מכשירים אייפון החדשים של אפל. החברה מפתחת אפליקציות לפי דרישה תוך כדי ניצול פלטפורמה עשירה זו.

סריקת מסמכים חכמה
חברת ImageNet מהווה לשכת שירות לסריקת מסמכים "חכמה". בשונה מלשכות שירות הנותנות שירות של סריקה רגילה לצרכי ארכיון, אימאג' נט מספקת שירותים לסריקה הכוללת זיהוי וסטטיסטיקה.
כדוגמה לסריקה חכמה ניתן לציין סריקת בחירות ופריימריס, סריקת מבחנים, סקרי דעת קהל, משובים וכדומה. סריקות שבהם צריך גם לזהות את הנתונים, לבצע ניתוחים על הנתונים ולהפיק תוצאות.

פיתוח תוכנה
החברה מעסיקה צוות מפתחים מהשורה הראשונה שמבצעים עבודה שוטפת של מחקר ופיתוח, אך גם פיתוח אפליקציות לפי דרישה, תוך ניצול הנסיון, הידע והטכנולוגיה הקיימים בחברה.

פיתוח אתרי אינטרנט מבוססי תוכנה
לחברה נסיון רב בבניית פתרונות web המבוססים על תוכנה ומערכות מידע מורכבות. החברה פיתחה חנויות ענק וירטואליות ופורטלים גדולים.

קידום אתרים
מחלקה מיוחדת בחברה מתעסקת בקידום אתרים באינטרנט.
כיום, כשהתחרות על תשומת לבו של הגולש גבוהה כל כך וים המידע גדול, נדרשות פעולות קידום מקצועיות על מנת למקד את הגולש בפתרונות הרלוונטיים.
צוות הקידום בחברה ישמח להציג בפניכם את אפשרויות הקידום בעולם המידע המקוון.

בחירות

בין אם ארגונכם זקוק לבצע בחירות ועדי עובדים, או אם אתם מפלגה שזקוקה לבצע פריימריס במהירות, באמינות ובמקצועיות או אם אתם ארגון אחר שמבצע בחירות מפעם לפעם - אימאג' נט הינה החברה הותיקה והמנוסה ביותר במתן פתרונות מחשוב לסקירת בחירות בהיקפים גדולים וקטנים.

מבחנים

הגופים הגדולים ביותר בשוק הישראלי כבר מבצעים את סריקת המבחנים שלהם ואת הפקת התוצאות, הציונים והחיתוכים השונים.
בין לקוחות שירות זה נמצאים גופים ממשלתיים המבצעים מבחני הסמכה, אוניברסיטאות ומכללות.

משובים

אימאג' נט מבצעת סריקה וניתוח של משובים בתחומים שונים. משובי הוראה, משובי עובדים משובי הערכה וסתם סקרי דעת קהל.
השירות ניתן החל מפיתוח התוכנה ועיצוב הדוחות ועד לסריקת הטפסים, או לחילופין איסוף הנתונים במערכות מקוונות (אינטרנט או אינטראנט), הפקת הדוחות ועדכון מסד הנתונים.

אימאג' נט בע"מ
ז'בוטינסקי 168, בני ברק 51360
טל. 03-6164916. פקס. 03-6164917
אתר היינות הישראליי האתר החדש של אימאג'נט בע"מ הקניון היהודי iPhone Applications